سرزمین موج های دریایی
جهت حفظ نشاط سلامتی خود و استفاده بهینه از اماکن آبی به نکات مهم ذیل توجه فرمایید :

قبل از ورود :
1 . در اولین حضور خود در پارک آبی کلیه نشانه ها و دستورالعملها را مطالعه فرمایید .
2 . اخلاق ، بهداشت و ایمنی ، همیشه جزء مهمترین اصول در پارک آبی ماست . هدف ما ایجاد بهترین شرایط برای لذت بردن همه میهمانان این مجموعه می باشد . اخلاق ، بهداشت و ایمنی را ببینید ، بشنوید و به دیگران هم یادآوری نمایید . به یاد داشته باشید رعایت اخلاق ، بهداشت و ایمنی یک مسئولیت مشترک است . ما عمیقا از شما مراقبت میکنیم و می خواهیم ، همه خاطرات خوش آیندی داشته باشند . در پارک آبی میتوانیم به شما کمک کنیم تا شما را ایمن نگه داریم اما نمیتوانیم شما را از عواقب رفتارهای بی پروا و غیرمسئولانه خود محافظت کنیم . شما باید برای سلامتی و ایمنی خود و دیگران مسئولیت پذیر باشید . به خوبی محیطها را ببینید . سرسره ها ، نرده ها ، کاشی ها ، کمدها ، پله ها و ... همه جا مرطوب است . مواظب باشید سر نخورید . این مجموعه هیچگونه مسئولیتی در مورد لغزش و سقوط کردن میهمانان ندارد . و همچنین مسئولیت صدمات و جراحات داخل به علت راه رفتن ، کشیده شدن به اشیا یا سازه ها . با ورود به پارک آبی شما به طور خودکار با تمام این مسئولیت موافقت می کنید .
3 . برای همه افراد حتی کودکان 5 سال به بالا مچبند تهیه فرمائید .
4 . در صورت ابتلا به بیماری های تنفسی ، قلبی-عروقی ، پوستی ، زخم های باز ، عفونی و ... از ورود به پارک آبی خودداری فرمائید . از ورود افراد که دچار بیماری های خاص ( معلولیت ذهنی ، نابینا و ... ) هستند به پارک آبی جلوگیری می شود . استفاده افراد با شرایط جسمانی خاص ( خانم های باردار ، نقص عضو و ... ) حتما با نظر مدیرفنی و کسب تعهد کتبی امکان پذیر می باشد .
5 . از آوردن کودکان زیر 5 سال به دلیل حفظ سلامتی آنان و رعایت بهداشت محیط خودداری فرمائید . کودکان زیر 12 سال باید همراه بزرگسال وارد پارک آبی شوند و افراد زیر 8 سال در تمامی اوقات توسط بزرگسال همراهی شود . مراقب کودکان و افراد مسن باشید و قبل از جدا شدن ، مکانی را برای دیدار مجدد معین کنید . مراقب خود و تمام کسانی که مسئولیت آنها را به عهده دارید باشید .
6 . جهت رفاه شما صندوق امانات در نظر گرفته شده است . لطفاً اشیاء با ارزش را بدون مراقبت رها نکنید . از آوردن موبایل ، زیورآلات ( طلا ، انگشتر و ... ) و اشیائ برنده خودداری فرمائید و در غیر اینصورت به بخش امانات تحویل دهید . زیور آلات مانند النگو حتما با مچبند پوشیده شود .
7 . آوردن هرگونه نوشیدنی و خوراکی به داخل پارک آبی به دلیل رعایت مسائل بهداشتی ممنوع می باشد .
8 . طبق دستورالعمل ها و آئین نامه های استاندارد استفاده از سرسره های تک نفره با حداکثر وزن 90 کیلوگرم و سرسره های دونفره با حداکثر مجموع وزن 180 کیلو گرم مجاز می باشد .
9 . استفاده از سرسره برای کودکان و افراد با ناراحتی های قلبی - ریوی ، ناراحتی های مفصلی و هرگونه عمل جراحی غیر مجاز می باشد .
11 . ورود افرادی که مشروبات الکلی و مواد مخدر یا روان گردان مصرف کرده اند به پارک آبی ممنوع می باشد .
12 . از خرید و فروش بلیط و کارتهای اعتباری جدا خودداری شود ( پیگرد قانونی دارد )

توصیه های داخل مجموعه :
1 . قبل از ورود به رختکن در محل ورودی بهشت دمپایی تهیه نمایید .
2 . جهت شارژ مچبند خود به غرفه دریا ( بعد از ورودی بهشت ) مراجعه نمایید .
3 . برای ورود به پارک آبی و استخر الزاما از مایو شنا استفاده فرمائید . مایو‌های بدن نما و دارای تکه‌های فلزی که امکان خراشیدن سطح بازی‌ها را دارند ، ممنوع است .
4 . از بسته شدن درب کمد خود اطمینان حاصل کنید .
5 . برای کمک به حفظ بهداشت آب در بالاترین استاندارد ، قبل از ورود به استخر دوش بگیرید و از شامپو استفاده نمائید .
6 . آب سرمایه ملی است . لطفا در صرفه جویی آن دقت فرمایید .
7 . جهت ضد عفونی شدن و عدم انتقال باکتری از داخل حوضچه کلر عبور نمایید .
8 . از آوردن کودکان زیر 5 سال به دلیل حفظ سلامتی آنان و رعایت بهداشت محیط خودداری فرمائید . کودکان زیر 12 سال باید همراه بزرگسال وارد پارک آبی شوند و افراد زیر 8 سال در تمامی اوقات توسط بزرگسال همراهی شود . مراقب کودکان و افراد مسن باشید و قبل از جدا شدن ، مکانی را برای دیدار مجدد معین کنید . مراقب خود و تمام کسانی که مسئولیت آنها را به عهده دارید باشید .
10 . قبل از استفاده از خدمات هر بخش به نکات فنی وایمنی که در ایستگاه های مختلف نصب و یادآوری شده توجه فرمائید . همه شرایط جسمی و فیزیک بدنی خود را در نظر بگیرید و خروج نفرات قبل را مشاهده کنید . اگر مورد ناراحت کننده ای مشاهده کردید لطفا استفاده نکنید . در صورت استفاده مسئولیت آن کاملا با خود شماست . در حین استفاده از سرسره از هرگونه مانور دادن ، چرخیدن ، توقف کردن ، زانو زدن ، ایستادن و راه رفتن برروی سرسره و از رهاسازی دستان خود خودداری کنید .
11 . از هرگونه عکس برداری و فیلم برداری جدا خودداری فرمایید ( پیگرد قانونی دارد ) .
12 . در صورت بروز هر گونه مشکل ، مشاهده موارد غیر اخلاقی ، بهداشتی و ایمنی و پیشامد ناراحتی یا حادثه ، مراتب را به پرسنل اطلاع دهید و از آنان کمک بخواهید .
13 . جهت کمک به حفظ امنیت خودتان به توصیه‌های کارکنان به طور کامل عمل کنید.
14 . به خروجی سرسره ها نزدیک نشوید و از بردن کودکان خود به ایستگاه سرسره ها امتناع ورزید .
15 . لطفا نظافت و بهداشت فردی و محیط را رعایت فرمایید .دقت فرمائید مواد خوراکی از منطقه های مشخص شده خارج نگردد . توجه فرمائید استفاده از لیف ، ژیلت ، کرم و ماسک های زیبایی ، آدامس ،ظروف شیشه ای و هرگونه لنز و عینک در پارک آبی ممنوع می باشد .
16 . استفاده از سونا و جکوزی برای کودکان شما توصیه نمی شود . لطفا در این خصوص همکاری لازم را به عمل آورید .
17 . در خصوص نحوه استفاده از استخر ، سونا و جکوزی به تابلو نصب شده در مقابل جکوزی و دستورالعمل استفاده از این امکانات توجه فرمائید .
18 . با احترام رفتار کنید . ما یک پارک آبی خانوادگی دوستانه داریم و به همه افراد احترام گذاشته می شود . با انجام رفتارهای ممنوعه شامل سوت زدن ، دویدن ، هل دادن ، فریاد زدن ، شوخی های خطرزا و مصرف دخانیات ، ناسازا گفتن ، تهدید کردن ، انداختن آب دهان ، دعوا کردن ، برهنگی یا انجام موارد غیر اخلاقی ، قصد آسیب زدن به دیگری و ... مجبور به ترک مجموعه خواهید بود . مدیریت حق دارد در صورتی که قوانین مجموعه رعایت نشود بدون هیچ باز پرداختی متخلفان را از مجموعه اخراج نماید . هرگونه آسیب به اموال یا سرقت از دیگران قابل قبول نیست و ضمن اخراج و جبران خسارت ، از مجموعه مراتب به پلیس اطلاع داده می شود .
19 . هرگونه آسیب به اموال یا سرقت از دیگران قابل قبول نیست و ضمن اخراج و جبران خسارت ، مراتب به پلیس اطلاع داده می شود . در صورت برهنگی یا انجام شئونات غیر احلاقی ضمن اخراج از پارک آبی به پلیس گزارش داده می شود .
20 . لطفا از مچبند خود مراقبت کنید . در صورت مفقود شدن هزینه خسارت آن دریافت می شود .
21 . لطفا به مکانهای اختصاصی ناجیان اپراتورها و پرسنل نزدیک نشوید
22 . در صورت پیشامد مشکل به جهت رعایت اصول ایمنی ، دستگاه ها به صورت موقت تعطیل میشوند . لطفا صبور باشید .
23 . ساعت استفاده از خدمات شربتخانه ، فست فود ، فوتبال صابونی و ماساژ ،از ابتدای سانس تا 30 دقیقه قبل از اتمام سانس و ساعت فعالیت استخر و سرسره ها از ابتدای سانس تا 15 دقیقه قبل از اتمام سانس می باشد . لطفا تنظیم برنامه فرمائید .

پایان سانس :
1 . قبل از خروج از رختکن اضافه باقی مانده شارژ مچبند خود را در غرفه دریا تسویه کنید و مچبند خود را تحویل حراست ورودی بهشت نمائید .
2 . بعد از خروج از استخر دمپایی خود را داخل سبد بگذارید .
3 . دقت فرمائید از وسایل شخصی خود همچون حوله ، مایو و سایر موارد به دقت نگهداری نمایید . درصورت جا ماندن به دلیل مسائل بهداشتی امکان نگهداری وسایل وجود ندارد و مجموعه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت .
4 . جهت بهبود کیفیت خدمات سرزمین موج های دریایی ، کلیه پیشنهادات و انتقادات خود را در دستگاه نظر سنجی واقع در سالن شادی منتقل نمائید .

شادی و سلامتی شما آرزوی قلبی ماست .
عضویت در خبرنامهباشگاه مشتریانبرای اطلاع از اخبار و تخفیف های مجموعه عضو شوید
ثبت نام در طرح تخفیف تولد